Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2007, 16:15   #90
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Razem weszliście na górę, do pokoju służki. Śmierdziało jeszcze gorzej niż przedtem, ale Claudia wyglądała lepiej niż przedtem. Nie była już bladozielona, a kubeł był pusty, tak jak Aldebrant zostawił go wychodząc.
O, jesteś... - zarumieniła się - Wiesz, słyszałam, pan medyk mówił, że jedzenie było otrute. Podobno w wiosce jest ktoś, kto mógł to zrobić. Ale ja myślę, że nie. To pewnie był ten recydywa, co dwa lata temu wyszedł z Altdorfskiego więzienia. Wiesz... - nachyliła się tak, że tylko Aldebrant mógł ją usłyszeć - Ja myślę, że on nie wyszedł. Oni go transportowali do Kisleva, bo tam miał jakieś porachunki. I potem nagle wrócił... Zamieszkał w domu na wzgórzu. Stamtąd często dochodzą jakieś krzyki, a najwięcej w pełni Morrslieba. - wyrzuciła z siebie jak z pamięci.
 
Yaneks jest offline