Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2019, 23:46   #534
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Brilchan, bardzo dobrze oznaczyłeś

Mike, to jest w tym samym sensie metagra, co Punkty Przeznaczenia i Punkty Szczęścia w Warhammerze
One są wyjaśnione wolą bogów. U mnie występuje całkowite abstrahowanie od bytów wyższych, ale występuje powiązanie na innym poziomie.

Te substancje nie są stworzone od tak sobie. Nie stanowią kruczków mechanicznych, tylko część stworzonego przeze mnie systemu, widzialną część Wielkiego Planu. Są pewną reprezentacją, a nazwy są dla zmyłki. Równie dobrze możemy sobie to nazwać X, Y, Z. Jeszcze wielu rzeczy nie wiecie zarówno w warstwie fabularnej, jak i mechanicznej

Niemniej przyznaję, zabezpieczyłem się przed zbyt częstym wykorzystaniem tej kombinacji (szczególnie, że wszystko leci dość często i można się tym wymieniać). Zabezpieczyłem się przed tym w postaci prawdopodobieństwa sukcesu. Uzbieranie wszystkiego powoduje powstanie "czegoś", dzięki czemu zyskuję dostęp do rzutu określającego czy to "coś" zadziałało.

Nie sądziłem, że będziemy musieli skorzystać z tego na tym etapie. Myślałem, że kiedy zajdzie taka potrzeba, będę mógł wyjaśnić to nieco dokładniej. Albo sami zaczaicie o co chodzi.
Jeśli by się nie udało, to możesz pomyśleć nad drugą, alternatywną postacią, bo zdecydowanie wolałbym uniknąć odejścia gracza przez śmierć postaci. Statystyki przejdą dalej.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 22-06-2019 o 23:55.
Alaron Elessedil jest offline