Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2019, 23:42   #539
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Noraku, dokładnie tak

Brilchan, dopisz sobie. Ja będę pamiętał i w razie czego ściągnę je z twojej tabelki

Mike, maksimum realizmu, na jakie można sobie pozwolić w takiej sesji. Nigdy nie zakładam, że ktoś musi umrzeć i nie losuję tego. Życie lub śmierć jest konsekwencją dokonanych wyborów. Jeśli wybierzesz właściwie, przeżyjesz. Natomiast prowokowanie człowieka z bronią i stawianie się dla samego postawienia się... no cóż... Tu nie ma żadnego losowania kto umrze.

Tutaj wszystko ma swoją przyczynę i skutek. A przynajmniej staram się, żeby tak było. Ta postać pojawiła się z konkretnego powodu. Stoi za nią konkretna historia. Ma konkretne motywy. Konkretne sposoby działania. Sytuacja w otoczeniu ma swoją przyczynę.
Sytuację da się rozwiązać na multum sposobów. W tym korzystając z mocy Karla. Tu nikt nie musiał umrzeć. Więcej. Dopuszczam wszystko, w tym to, że obrócicie sytuację na swoją korzyść.

Grave Witch, KlaneMir, za bardzo się poopóźniało. Wrzućcie materiał z doca na forum. Podejrzewam, że to bardziej zaadresowane jest do KlaneMira.

Brilchan, Mike, Noraku, podobnie. Jeśli nie chcecie nic już podziałać, to wrzućcie wszystko kończąc na dotarciu do loftu Adama (chyba, że chcecie jeszcze coś rozliczyć w drodze, to zatrzymajcie na tej akcji).

W tym tygodniu będę miał więcej czasu na odpisy
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline