Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2019, 15:16   #149
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Asmo czytając ceny niewolników w dolarach uważaj na czas. Jeśli dane pochodzą z okresu wojny secesyjnej
Cytuję artykuły Lawrence`a Kotlikoffa (okres od 1804 w Ameryce, osobnik najpewniej albo nieletni, albo 60+, niewykwalifikowany) i Waltera Scheidela (antyk - z uwzględnieniem Grecja-Włochy, I-IVw n.e, cena bazowa, a więc rynkowo 2X wzwyż...aż pod sufit). Średniowiecza wczesnego nie tykałem. Jeszcze. Wolałem napisać historię do KPAle jak chcecie podyskutować i wydzielić to do jakiejś rozmowy w dziale historyczne, to możemy nieco podłubać i pogadać. Mi wychodzi z wyliczeń mądrych ludzi, że cena przez wieki, uwzględniając inflacje, wojny, klęski, choroby etc i tak stała raczej w granicach współczesnej ceny dobrego, sportowego auta.
P.S - mała uwaga - kobietki wydają się w wykresach tańsze. O jakieś 20%XD
Tyle seksizmXD

Cedryk, z tą opłacalnością żywiny to wiadomo. Nie ma to jak stado świń wpuszczone do "dunzona". Nie dość, że pułapki rozbroją, to jeszcze żreć po drodze jest co
 
__________________
Iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma, ubi nulla nisi in armis spes est

Ostatnio edytowane przez Asmodian : 24-06-2019 o 15:21.
Asmodian jest offline