Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2019, 17:47   #1721
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Ja myślę o czymś innym, ale to tylko takie tam brodate rozważania

Na chwilę obecną mamy w składzie 3 NPCów, z czego 1 jest całkiem istotnym elementem naszej wesołej gromadki BG z racji tego, że jest jej formalnym dowódcą :P

Teoretycznie współtworzą siłę oddziału, ale w praktyce pozostała 6tka jest pozostawiona sama sobie - w końcu MG prowadzący NPCów nie będzie grał ze sobą, a aktywni gracze nie mają wpływu na działania NPCów (trudno wydawać rozkazy własnemu dowódcy) - pomijam tutaj niuanse takie, jak gaar i te de . O ile wcześniejsza ograniczona aktywność Hakona regularnie stwarzała kłopoty (brak decyzyjności), to teraz mamy apogeum (kompletny brak decyzyjności). I coś mi mówi, że to się niespecjalnie zmieni w obecnym kształcie oddziału.

Może zatem zmieńmy kształt oddziału pozostawiając w nim aktywnych graczy? Gra przyśpieszy, poziom frustracji BG (i graczy) spadnie i jakość postów się poprawi (tak se założyłem... ). Obecna sytuacja oddziału temu sprzyja - wkurzeni Graniczni oczekują rekompensaty za zniszczony wóz, śmierć wozaków/ochroniarzy i ucieczkę więźnia. Całkiem spójne z treścią sesji byłoby, gdyby Gustaw w asyście Waltera i Diuka zastąpili zabitych i pomogli w transporcie, a sam sierżant obiecałby uregulowanie należności za straty (czyli gruszki na wierzbie, jak to wielokrotnie w sesji robiła ta postać) już po przekroczeniu granicy. W efekcie rozwiązalibyśmy dwa duże problemy, a pozostałaby kwestia dalszego wypełniania misji i ew. poszukiwań zbiega. Do tych dwóch spraw moglibyśmy się umówić po odjeździe konwoju Granicznych.

Co Wy na to?

Jeśli Wam to pasuje, to uwzględnię złożenie takiej propozycji (top sikret) w jutrzejszym poście.
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...

Ostatnio edytowane przez Gob1in : 25-06-2019 o 17:49.
Gob1in jest offline