Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2019, 06:35   #1729
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
Za von Rudgera nie Ritera. Ja ich jeńcem nie zostałem i wątpię żeby mnie na tyle wycenili xd
Teoretycznie wóz i wierzchowce (wszystkie?) w pewnym momencie będą nam przeszkadzały. Złoto rzecz nabyta choć to my mieliśmy łupić a tu wszyscy łupią nas... I ponownie zrobi się straszny problem z udźwigiem.
Możliwe że w ramach PP i przekonywania machnęli by ręką i ruszyli dalej każąc się nam trzymać od nich z dala.
Ale albo nic nie zrobię albo na swój sposób powtórzę akcje Leo. Ptaszysko będzie tylko ciut większe od Kruka xd
Tyle że to już nie pisząc z tele.
1. Nie-szlachcicowi takie wycenienie to dopiero musi podbijać samoocenę ;D
2. Pewnie będzie. Krasnoludy nadrabiają w górach braki prędkości tym, że reszta idzie wolniej by nie być wymęczona. Co do złota... heh... bywa. W tej sesji można się obłowić jak w mało której... ale można i stracić bo nie jedziemy low-profile przygody. A udźwig... trzeba było więcej ćwiczyć, czarokleto! Nie ma lipy, jedziesz z hantlami!
3. Nie wiem co zdołamy wytargować za PPka, ale i tak z tego złota teraz nie korzystamy (a można było np. na łapówki wydawać!)
4. Cóż... wywalenie całego konwoju w przepaść z obstawą rozwiąże nasz problem w pełni! Mam nadzieję, że nie o to ci chodzi bo pewnie też ostro zostanie poobijany ważniejszy więzień... chyba że obstawy ostanie się tyle, że zdołamy ich wybić :P
 
Stalowy jest offline