Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2019, 10:11   #1732
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Czyli na razie tak:

druidh - wersja z komentarzy - przekonywanie granicznych by iść razem za przełęcz i wspólnie tam nocować
druidh - wersja z sesji - brak deklaracji - proszę o uściślenie kto miałby przekonywać granicznych i jak (bo nie widzę by jego postać to robiła).
To jest takie subtelne przekonywanie. Wystartowała do Barona, że nie dostarczył jej w jednym kawałku "na miejsce". Jak planujemy jednak ich rozwalić z zasadzki, to ktoś może oddać Leo jako zakładnika... krasie mogą ją po prostu oddać jak już mają jej dość.
Nie umiem powiedzieć, czy Leo w środku obozu wroga to jakakolwiek pomoc, ale biorąc pod uwagę zamieszanie jakie wywołuje to lepiej, aby była w grupie wroga, niż wśród przygotowujących zasadzkę.

Historię w każdym razie da się twórczo rozwinąć. Wtedy będzie to przekonywanie grupowe, bo mówiłeś, że można współpracować przy testach.

Można też to olać gadanie wariatki i wtedy 12 wspaniałych konwojentów zrobi co uważa, czyli na przykład nic.

Odnośnie komcia Gob1ina.
Hen jak w każdej szanującej się telenoweli mógłby zawinąć Barona razem z resztą nieobecnych w otchłań niebytu pod byle pretekstem i (jeśli uważa) odpowiednio zmodyfikować zasoby przeciwników. Potem mógłby go oddać jeśli ów wróci.

Niemniej też uważam, że lepiej jak grają żywi, a nie nieobecni. Z wielu względów.

Nie wiem jakie odmęty szaleństwa były by w stanie pchnąć naszą grupę do ustanowienia dowództwa Leo, ale osobiście uważam, że szefem bandy powinien zostać człowiek, który dużo gra i się angażuje, czyli nie ja...

Chyba że, co wydaje mi się opcją wartą chwili refleksji, zrobić Barona ręką czynu z naszych myśli z komentarzy. Zwykle tu dużo gadamy, a potem część z tego przepada, bo po przeczytaniu 6 pomysłów, każdy mam wrażenie popada w konfuzję. To wytypujmy kogoś, kto przeczyta te nasze pomysły i "odpali" Barona poprzez jeden prosty komentarz.
Zaletą jest to, że naszych rozważań i decyzji w komentarzach nie ma jak fizycznie umieszczać w świecie, a taki Baron byłby grzmotointeligentnym NCPem. Trudno mi ocenić czy to dobry pomysł, ale sam ubolewam w tej sesji nad tym samym co Hen, że pomysłów dobrych jest wiele, ale ich koordynacja wprowadza zamieszanie.
 
__________________
by dru'

Ostatnio edytowane przez druidh : 26-06-2019 o 10:30.
druidh jest offline