Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2019, 20:04   #1740
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Ale jak ten post pasuje do wcześniejszego mojego "Negocjacje się przeciągały, Gustaw lawirował..." To piękna współpraca.

Tak moje działania wprowadzą zamęt, a więźniarka jest względnie bezpieczna w zabezpieczonym wozie. Walka później, to ryzyko bo oni nie przeładują ładunku z rozbitego wozu tylko jeńca. A skoro już ryzykujemy, to jeniec musi być cały i oberwać przypadkiem nie może. No i obecnie żaden z Granicznych nie spróbuje z jeńcem odjechać do posterunku, gdy reszta będzie zajęta walką.

Gorzej, że efektem czaru możemy i my oberwać. Ale kolejny post to nowa 60 strona. Wracają PS i nieśmiało sugeruje z nich korzystać. Po tej akcji albo mnie powiesicie na drzewie, albo będziecie nosić na rekach. Wszystko zależy od końcowego rezultatu.


A Detlef zobowiązany jest słuchać Galeba. Sprytnie. :P
Fabularnie taka władza oznacza ciężki los dla maga, ale cóż poradzić.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline