Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2007, 20:21   #96
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Lyhnis ostroznie szla za swoimi towarzyszami. Oni widzieli lepiej niz ona. Miasto bylo ogromne, a przynajmniej takim sie jej wydawalo. Droga, ktora podazali zmierzala do jakiegos duzego budynku. Lyhnis natychmiast okreslila go palacem, choc wcale nie byla pewna czy tak wlasnie palac ma wygladac. Czula sie tutaj nieswojo, choc z drugiej strony to wszystko ja fascynowalo. Niewiedziala co sadzic. Wrazenie obserwowania wcale tego stanu rzeczy nie poprawialo.

- Wydaje mi sie ze dobrze zrobimy udajac sie do kogos kto wlada tym miastem i szybko wykonamy nasz misje. Niewiem jak wy ale ja wcale sie tu dobrze nie czuje.... Wole nie myslec co bedzie gdy dzien nas tu zastanie...
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline