Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2019, 13:05   #448
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Piano no Mori część 2

Druga część anime jest dla mnie śmiechowa, bo wszyscy się rumienią i prawie że dostają orgazmu choć może to ja jakiś bardziej zboczony się zrobiłem w międzyczasie?

Na razie jestem w połowie, bo dopiero na odcinku 15, ale i tak już wiem, że mogę gorąco polecić.

Mam w planach wrócić do mangi, bo w anime poucinali kilka wątków dla oszczędności czasu, np. Pan Andrzej, mentor Adamskiego to alkoholik, który ma bar na starówce, Amamya pomaga mu wytrzeźwieć za co ten pozwala mu ćwiczyć w swoim barze przed konkursem.

Wycieli też sporo widoczków, np. spacery po parku czy starówce, jak i dowcipów, ale jest ta przewaga, że grają muzykę i nie trzeba jej szukać na YT

Polecam, pozytywna rzecz.
 

Ostatnio edytowane przez sunellica : 29-06-2019 o 18:03.
Brilchan jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem