Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2007, 16:11   #44
Lirymoor
 
Lirymoor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodze
„Wodny smok! Łaźnia czynna całą dobę!” przez chwilę patrzyła na szyld. Zastanawiała ją trochę fakt iż usług świadczono całą dobę. Cóż, teoretycznie bród za nic sobie ma porę dnia, z drugiej strony znała też miejsca gdzie słowo łaźnia było tylko ładniejszym odpowiednikiem innego przybytku. Cóż, na tym polegały uroki bycia nowym w mieście. Wszystko trzeba było poznać od zera.

W końcu nie zaszkodzi wejść i się rozejrzeć. Zwłaszcza, że naprawdę zależało jej na ciepłej, spokojnej kąpieli, byłaby to miła odmiana po zimnych strumykach z jakich przyszło jej korzystać w drodze. Widząc ekspedientkę zaczęła poważniej rozważać swoje uprzednie skojarzenie. Chociaż wciąż mogła się mylić. Być może po prostu trzeba było współczuć kobiecie desperacji jeśli chodzi o makijaż.

- Czym mogę Pani służyć?

- Interesuje mnie ciepła kąpiel. Ile by mnie to wyniosło? – spytała Rillae dyskretnie rozglądając się po lokalu, zastanawiając się czy świadczone tutaj usługi są na jej kieszeń.
 
Lirymoor jest offline