Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2019, 10:49   #292
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Cosmo zaczął analizować sytuację. Mieli nacisk na zwiad i na ich ekipę mechaników. Zastanowił się.
- Okej, po dojeździe do miasta i po wymianie tylnego bębna i naprawie silnika plus poduszek będzie można pojechać tym pojazdem po torze, ale pneumatyka nadal nie będzie gotowa podobnie jak amortyzatory, opony mogę pójść w każdej chwili. Jak w Newport lub gdzieś w okolicy da się szybko zorganizować części, to w ciągu trzech dni pojazd będzie na chodzie, normalnie na drodze jak i po torze. Teraz mogę zdemontować ten felerny bęben i dojechać do Newport bez problemów z chłodzeniem.
Odstawił jeszcze nie pustą butelkę.
- Wersja z jazdą po drodze i zjazdem co jakiś czas na tor jest w porządku. W Newport widziałem most, to może zobaczymy co jest po drugiej stronie rzeki?
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline