Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2007, 17:29   #84
Mrowa666
 
Mrowa666's Avatar
 
Reputacja: 1 Mrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnie
Widząc jak Rasklanis wykuł z itlihandru miecz rzekł Brawo Rasklanisie jestem pod warzeniem twojej pracy należą ci sie gratulacje. Jest identyczny jak ten szkic na papierze i całkowicie przypomina ten który widziałem wiele lat temu nie sądziłem że jesteś w stanie odtworzyć to co ja narysowałem i jestem pewien że tego kowala całkowicie zaszokujemy i dostaniemy to czego chcemy.Mam nadzieje że nasza współpraca będzie nadal tak dobrze się układała
 
__________________
Black metal Dimmu Borgir,Cradle of Filth Death metal In Flames,Slayer,Paradise Lost
Heavy metal Disturbed,Slipknot,System of a Down
Budujesz faszyzm przez nie tolerancję!!!
Mrowa666 jest offline