Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2007, 17:57   #85
Grom
 
Reputacja: 1 Grom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znany
Z każdym uderzeniem młota miecz nabierał pożądanego kształtu. Z każdym uderzeniem młota miecz stawał się coraz bardziej idealny. Wkońcu rycerz przyjżał się swemu tworowi i jednym ostatecznym uderzeniem dokończył kucie na kowadle.
- To zaskakujące! Udało mi się! - zauważył oniemiałą twarz Drackera, po czym wsadził miecz do wiadra z wodą. Charakterystyczne syczenie towarzyszące hartowaniu stali bardzo wpadło mu teraz w ucho. Wyciągnął miecz i pokazał go Drackerowi i Uglandowi.
-Brawo Rasklanisie jestem pod warzeniem twojej pracy należą ci sie gratulacje. Jest identyczny jak ten szkic na papierze i całkowicie przypomina ten który widziałem wiele lat temu nie sądziłem że jesteś w stanie odtworzyć to co ja narysowałem i jestem pewien że tego kowala całkowicie zaszokujemy i dostaniemy to czego chcemy.Mam nadzieje że nasza współpraca będzie nadal tak dobrze się układała.
- Ja też mam taką nadzieję. Gdy wykończę ten miecz, drugi zrobię tobie, wedle twego życzenia.
- powiedział Rasklanis podchodząc do kamienia szlifierskiego. Zaczął ostrzyć miecz i po chwili zakrzyknął - "Gotowe!"
- Zaskoczyłem sam siebie. Czyli rozumiem, zaskoczyłem również ciebie kowalu? Co powiesz na taki układ. Daj nam w zamian za ten miecz po jednej broni i trochę sztabek itlihandrów. Aha, następnym razem gdy będę chciał skorzystać z twego stanowiska pracy ci za to zapłacę. A teraz sfinalizujmy naszą wymianę, dobrze? - powiedział zadowolony rycerz, trzymając w rękach swój twór. Owinął jeszcze rękojeść płótnem i zawiązał tak, aby nie było widać gdzie jest węzeł.
- Gdy tu skończymy, pójdę do Varroka. Chcę poznać tego utalentowanego sukinsyna. Byłbym rad gdybyś mi towarzyszył. - szepnął Rasklanis do Drackera.
 
Grom jest offline