Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2019, 18:03   #200
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

- Nie wiem, czy to rozsądne - zafrasował się Bladin, pocierając kark. - Najzwyczajniej w świecie możemy tam wszyscy zginąć i wtedy nasza misja przepadnie. Zwłaszcza, że z was raczej nie są zawodowi wojownicy - popatrzył po towarzyszach. - Ale nie mnie decydować, co wam należy działać. Chciałbym jednak, żeby ktoś poinformował władze świątynne w Altdofrie, gdzie się udajemy. Gdyby nam się nie udało... żeby ktoś po nas kontynuował i poszukiwania Katariny i walkę z tymi kultystami. Jeżeli nikt z was nie chce zostać, to może chociaż jakieś pismo napiszecie? - zwrócił się z pytaniem do Petera. - A ruszać musimy szybko, bo moje nogi mogą przebierać długo, ale niezbyt szybko.
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 15-07-2019 o 21:33.
Gladin jest offline