Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2019, 23:12   #569
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Część dla Marrrta jest. Bardiel, mam do ciebie kilka pytań nim wstawię swojego posta.

Przejeżdżając przez miasto (dostawczak robi wycieczkę krajoznawczą - gdyby do zderzaka miał przywiązaną linę, zawiązałby węzeł gordyjski) widzisz, że zwariowało. Zatrzymujesz się czy jedziesz za dostawczakiem do końca? Wiem, zależy od sytuacji, więc w docu rzuciłem pierwszą. Daj znać czy zatrzymujesz się, czy nie. Możesz rzucić w jakiej sytuacji Bury będzie czuł się w obowiązku zatrzymać się (jeśli takie coś istnieje).

Czeka was jeszcze jeden post (nie liczÄ…c fragmentu dla Bardiela)
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline