Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2019, 20:17   #175
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- "Ta... Alchemia wypacza mózg! I to te część odpowiedzialną za jego sposób rozumowania. Kręcimy się jak na karuzeli. Przecież powtarzam facetowi, że nic nie wiem! Chyba mnie nie rozgryzł?" - pomyślał Stefan.

W po za tym przyszło mu na myśl, że Wszechwieczny jak się uśmiecha to wygląda trochę jak świętej pamięci Pradziadek. Alchemią chyba się nie czyta w myślach?!
Nie ma mowy! Przecież Alchemia odpowiada za materię! Ale facet wie o Smutasie... Pytanie skąd?! Trzeba pociągnąć za język.

Spojrzał na starca z zakłopotanym uśmiechem:
- Panie Wszechwieczny, przecież ja jaśnie panu powtarzam, że nikt mi nic nie tłumaczy, to ja nic nie wiem. Żadnych alchemicznych tajemnicy mi się nie mówi, bo uważają, że jestem na to za głupi.
Pewnie dlatego, że ze wsi jestem. I dlatego, że skończyłem tylko podstawówkę.
Rozumiem, że ten menter to... to jakiś krewny Elrica o nazwisku Klon? Nie wiem o jakiej Bramie wam chodzi. Ani kto miałby ją otworzyć? Nawet jakbym ich naprawdę spotkał, to żaden mi nie powiedział o tej całej Bramie! Ba! Ja nawet nie kumam co to jest "racjolog" czy jak to nazwaliście...
Wiem za to, że jeden śpi, jeden się jakby wyłączył, a ta jedna jest zajęta tym włochatym czymś, to nie wiem czy panu Wszechwiecznemu zrobi różnicę gdzie pójdziemy rozmawiać, skoro nikt inny was nie słucha.
A mi od tego klęczenia ścierpły nogi... To tak od razu nie pójdę... A chętnie się dowiem co to za cholerna Brama
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline