Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2019, 20:47   #90
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Avvsugar - jeżeli jakiekolwiek zabawy w produkcję wina, to tak jak wyjaśnił Balzamoon - wyłącznie BARDZO wytrawne. O cukrze możecie zapomnieć - za biedni jesteście na cukier.

Lynx Lynx - a przybliżysz mi nieco temat jak się wytwarza miód pitny? Widzę, że sporo osób się tu dobrze rozeznaje w temacie produkcji alkoholu - ja jestem zielony w tym temacie. Jeżeli technologicznie miałoby to ręce i nogi i składniki byłyby w zasięgu kmiecia to w imię dobrej zabawy machnę na to ręką.


Poruszę temat historyczności sesji - nie gramy w realiach stricte historycznych właśnie po to, aby pozwolić sobie na pewien luz. Ten luz jest w granicach rozsądku oczywiście. Historia to moja wielka pasja, ale wiem że nadmierna akuratność psuje dobrą zabawę.
Trzymamy się możliwości technologicznych mniej więcej średniowiecznych - nie tylko technologicznych, ale również umysłowych, światopoglądowych. Mnie najbardziej zależy na tym, abyście rozumieli gdzie Wasze postaci znajdują się w łańcuchu pokarmowym (na dole) i byście "czuli klimat". Dość surowy klimat.

O historii zawsze możemy podyskutować (również w tym temacie) - byle pamiętać, że sesja jest jednak bardziej rozrywkowa i żeby nie "osaczać" graczy, którzy aż tak się historią nie pasjonują.
 
Bardiel jest offline