Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2019, 15:46   #17
Ranghar
 
Ranghar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ranghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputację
Niziołce faktycznie było przykro z powodu wypłynięcia "Szczęśliwego Łotra". Jednak tyle dobrego, że sam trop okazał się na tyle trafny, że wie jakiego okrętu poszukuje i wie skąd wybył. Spojrzała na pocieszającą ją towarzyszkę.
- Liczyłam, że go spotkam i zamienię parę słów. Z drugiej strony dobrze, że jest wśród swoich w nieznanej lokacji na morzu, będzie bezpieczniejszy. Chyba pora, abym wzięła z niego przykład nim święto się skończy.


Gdy zostali napadnięci Aza skrzywiła usta w grymasie złości na głupie zaczepki. Równie dobrze mogła uchodzić za ludzkie dziecko przykryte materiałem noszące festiwalową maskę na twarzy. Mając ukryte ręce pod płaszczem sięgnęła do kieszonki po prawej stronie pancerza, drugą rękę położyła na broni przy biodrze odczepiając skórzany pasek.
- Mam wrażenie, że te wasze berła są tak małe jak ta perła - podrzuciła w górę małą błyszczącą perłę przykuwając uwagę bandziorów, a sama wyciągnęła spod płachty materiału dłoń w czarnej skórzanej rękawiczce trzymającą czarną kuszę. Wycelowała przed siebie w łysego bandytę, co znaczyło, że ma zamiar trafić go bełtem prosto w klejnoty rodzinne.
- "Zgubo Ludzkości" zbierz swoje żniwo, niech łysy dziad nie kroczy po świecie żywo!
 

Ostatnio edytowane przez Ranghar : 21-07-2019 o 18:47.
Ranghar jest offline