Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2019, 09:35   #188
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
- Taki ze mnie lord jak z koziej dupy... - Machnął ręką Oswald wprawiając w ruch cienką tasiemkę fascynującą Dara niczym największy skarb. Zerknął na wielkie oczy gotowego do ataku kota. - Niech się bawi. Przynajmniej na coś się to przyda. - Wyraźnie poprawił mu się nastrój kiedy ponownie wprawił pasek w ruch, nęcąc futrzaka.

- Ale fakt, jestem szlacheckiego pochodzenia. Myślałem, że przy bramie było to oczywiste kiedy podałem moje pełne nazwisko. Jednak moja rodzina nigdy nie miała wiele więcej niż herb. Służyli jako rządcy u bogatszych. Strój natomiast wpadł mi w ręce podczas podróży, a okazuje się, że nie mam już innego na zmianę. Teraz z pewnością sobie zapamiętam żeby kupić drugi komplet normalnych ubrań.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline