Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2019, 15:44   #12
Rozyczka
 
Reputacja: 1 Rozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputację
Anresi słuchała wywodu paladyna i zaczęła się nad nim zastanawiać. Zwyczajna zielarka? Ale tak się składa, że sprzedaje narkotyki? I ludzie jej nie lubią kompletnie bez powodu? Nie... To jej się jakoś nie dodawało. Wolała już wierzyć karczmarzowi.
- Ach... Jestem spłukana, więc się o pieniądze nie założę. Ale jeśli to naprawdę będzie niewinna niewiasta, to mogę przez tydzień chodzić z różowymi włosami. - Uśmiechnęła się nieco złośliwie, po czym odsunęła o krok czy dwa od rozmówcy. Tak, żeby być poza jego zasięgiem. I idealnie, aby być też poza zasięgiem jego miecza. - Ale jeśli po wybadaniu sprawy dowiemy się, że to jednak wiedźma, przez trzy dni będziesz dla mnie pół-smokiem.
 
Rozyczka jest offline