Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2019, 19:07   #32
Ranghar
 
Ranghar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ranghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputację

-Wciąż myślę, że policzyła sobie za dużo - odpowiedziała chłopakowi Aza. - tyle dobrego, że transport gratis.

Aza szybko doskoczyła do Darvana i osła.
- Spokojnie poczciwy osiołku, spokojnie. Wszystko będzie dobrze, nic ci nie będzie. - Dziewczyna powoli i łagodnie zaczęła przemawiać do zwierzęcia. - Tak, właśnie tak. Nie patrz na tych bydlaków. Skup się na mnie i moim głosie. - Wysunęła powoli dłoń głaszcząc go i klepiąc po boku.
- Widzisz, jestem mniejsza od ciebie, ale się ciebie nie boję. Ty też musisz być dzielniutki! Damy sobie radę!


Dziewczyna na chwilę spojrzała na przeciwników.
- Może chcą się tylko pobawić? Mają jakieś słabe punkty?

Jeśli uda, się uspokoić osiołka Aza będzie prowadziła ostrzał z kuszy w najbliższego przeciwnika. Wyglądają dla niej dosyć ludzko, szczególnie są podobni do ludzi z jej koszmarów, może poczują mocniej bełty.
 
Ranghar jest offline