Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2019, 23:24   #637
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 24 - 1940.III.24; nd; południe; Londyn

- Oki, doki. Post jest wrzucony, sorry, że tak późno no ale w tygodniu to mi trudniej się wyrobić niż w weekendy z tym pisaniem sesji. Termin na odpisy do cz VIII.08. Z tym, że ja od VIII.09, w pt, zaczynam urlop to jeszcze nie wiem jak wyjdzie z moimi odpisami.

- Jak widać misja dobiegła końca. Postanowiłem ją zakończyć z przyczyn różnych. Po części także z powodu odejścia Lucka z sesji.

- W największym skrócie, przez kilka dni trójka agentów węszyła po okolicy Wilhelmshaven. Dowiedzieli się tego co widać w poście. Samy przykuli czyjąś uwagę. Czy to na poważnie czy jakaś rutyna to jednak powstało podejrzenie, że jakieś służby się zainteresowały trójką obcokrajowców. W końcu też przyszedł zaszyfrwany w ogłoszeniu gazety rozkaz z centrali aby wracać do domu. I w ciągu ostatniego pt i sb udało się wrócić na Wyspy.

- Co do podsumowania misji to punktowo wygląda to tak:

wykonanie głównego zadania 10 pkt. (0 + 3 = 3) (6 z 20 l ciężkiej wody)
utrzymanie przykrywki +10 (3 + 8 = 11) (ktoś się prawdp. zorientował w Wilhelmshaven)
wykonanie celu drugorzędnego 2x3 pkt (11 + 3 + 0 = 14) (wyjaśnienie losu zes. Gabrielle)
wykonanie celu pomocniczego 1 pkt (14 + 1 = 15) (pomocnik Eric w Willhelmshaven)
POW agenta -10 (15 + 0 = 15)
POW pomocnika -5 (15 + 0 = 15)
KIA agenta -5 (15 -10 = 5) (KIA Gabrielle i John)
KIA pomocnika -3 (5 -0 = 5)
kontuzja agneta -3 (5 + 0 = 5)
kontuzja pomocnika -2 (5 + 0 = 5)
rana agenta -2 (5 -0 = 5)
rana pomocnika -1 (5 -0 = 5)
utrata sprzętu -2 (5 -0 = 5)
zyskanie sprzętu +2 (5 + 0 = 5)
wzięcie jeńca 5 (5 + 0 = 5)
misja wykonana o czasie +2 (5 +0 = 5)
misja z małym opóźnieniem -2 (5 + 0 = 5)
misja z dużym opóźnieniem x ilość małych opóźnień (5 + 0 = 5)

Wynik: 5 pkt = 5 - 6 mała porażka

---

- Jest to całościowy wynik dwóch ekip wysłanych po ciężką wodę. Jeśli macie jakieś uwagi, coś uważacie, ze trzeba by doliczyć na plus czy minus no to smiało możecie dać temu wyraz

- Przyznam, że trochę nie wiem jak policzyć zaginięcie Edvarda bo to ani POW (prison of war - jeniec wojenny) ani KIA (zabity). Raczej MIA czyli zaginiony. Więc na razie po prostu go nie policzyłem.

- W tej turze fabularnie macie zdawanie raportu z misji przed kapitanami. Czyli co się działo odkąd wysłali Was za Kanał do Paryża. Przypuszczam, że moja kolejna tura to będzie jakiś czas wolny zanim centrala wezwie Was na następną misję.

- Za przyznane pkt (w tej chwili 5) możecie sobie coś rozwinąć/wykupić do zespołu. Dobrać jakiegoś specjalistę czy nawet agenta. Detale macie w docowej ściądze w okolicach s. 28/29 (tabelka).

- Ponieważ z oryginalnej czwórki agentów dwoje się wykruszyło to de facto została Was dwójka. Dlatego myślę, że spróbuję zorganizować rekrutę dodatkową i zobaczymy, może ktoś się zgłosi. Postaram się to zorganizować jeszcze przed urlopem, tak by jakoś zgrać ewentualnych nowych agentów z nową misją.

- I w sumie jest po misji to sam nie wiem. Chcecie zobaczyć swój grafik z misji z notatek MG czy nie jest to Wam do szczęścia potrzebne? Jak się miały działania agentów do przeciwników, sojuszników i innych zdarzeń losowych i sił natury? Takie nudne tabelki na jakieś 4 str doca


---


- No i chyba na tyle na tą turę. Ktoś coś ma coś do powiedzenia tutaj czy na pw to śmiało, zapraszam do dyskusji No i może z jakimś dobrym słowem do rekruty dodatkowej
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline