Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2019, 18:38   #642
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79
- No mógłbym powiedzieć To był trik w stylu machnięcie odznaką panów w płaszczach i tekst "Teraz tą sprawę przejmuję FBI" Czy tam inne CIA albo KGB Na wypadek gdyby jakiegoś świadka poniosło i próbował dzwonić na policję. W tym momencie Niemcy mieli bardzo nerwową sytuację, mieli gorący towar na pace i świeże trupy dookoła, więc byli podani jak na widelcu. I regularna obława policji mogła im sporo namieszać. A tak postraszenie francuskiego obywatela tajnymi akcjami francuskiego wywiadu podziałało jak marzenie i żadnego larum nie było a facet nawet podczas przesłuchania z agentami zeznawał bardzo niechętnie. W sumie regularna obława policji póki byli na terenie Francji mogła im namieszać cały czas
A widzisz, nie zauważyłem wtedy, że to przedstawienie przed osobą z zewnątrz. Myślałem, że obecni są tylko wtajemniczeni. Dlatego na początku misji myślałem, że naszym przeciwnikiem będzie DB. Tak to jest, jak się nie doczyta.

Cytat:
Napisał Pipboy79
Więc nie było tych przypałów jakie często w podobnych sytuacjach występują w wielu sesjach, że każdy wie lepiej i obowiązkowo musi robić po swojemu i pradawni bogowie broń nie słuchać kogoś innego bo to ujma na honorze i takie tam
Woods raz czy dwa był blisko

Cytat:
Napisał Pipboy79
- A co do nastepnej misji, myślę, że dla odmiany znów zrobię coś bardziej akszynowego by rozruszać kości i atmosferę
Znów mam złe przeczucia co do STARUSZKA (pozwolę sobie zaznaczyć) Woodsa
 
Col Frost jest offline