Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2019, 12:36   #67
Gerwazy
 
Reputacja: 1 Gerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Gerwazy, jakby twoja postac wciąż byla zainteresowana Cassandrą tak jak przedtem to daj znać a można zrobić jakiegoś doca:P
Wybacz Nami, gdzieś mi ten post uciekł i przeczytałem go dopiero teraz. Na ten moment Gerwazy ma zbyt dużo na głowie i chwilowo stracił zainteresowanie Cassandrą, zwłaszcza, że ostatnio przebywa ona w towarzystwie zgrai bachorów, których wrzasków młody mag unika jak ognia.


Zanim napiszę posta potrzebna mi mała konsultacja odnośnie młotkowego lore. Najpierw napiszę jaki mam pomysł aby łatwiej było zrozumieć co mi jest potrzebne. Gerwazy ma zamiar wprowadzić w życie małą dywersję. Na początek chciałby rzucić zaklęcie Odgłosy. Pytanie, czy może tak ukształtować zaklęcie aby brzmiało jak np. róg strażników dróg (jeśli oni w ogóle posługują się rogami) lub inny sygnał ataku używany powszechnie przez ludzi. Druga część planu, o ile pierwsza się powiedzie, zakłada przywołanie w pewnej odległości (ok. 50 metrów) ogników wyglądających jak odległe pochodnie. Idealnie by było gdyby się dało je przywołać na drodze po przeciwnej stronie niż ta którą dostaliśmy się do ruin.

Czy coś takiego jak opisałem powyżej, jest możliwe do zrealizowania według wiedzy Gerwazego i ukształtowania terenu.
 
Gerwazy jest offline