Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2019, 16:46   #382
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
I tak oto dotarliśmy do końca wstępu do kampanii Apokalipsa Z mojej strony dziękuję za zgłoszenie się i grę, i przepraszam jeśli coś było nie tak.

Punkty doświadczenia, jako bardziej wymierna forma nagrody i podziękowania?
+200 PD – dla każdego, kto dotrwał do napisów końcowych
+25 PD – za aktywność (wpisy, deklaracje, pchanie przygody do przodu) – dla Gladina, Hena, Kerma i Deszatie
+25 PD – za odgrywanie (trójwymiarowe postacie, wzbogacanie świata wokół) – dla Gladina, Hena i Deszatie

Myślę, że po pół roku i ok. 30 kolejkach gry poznaliśmy się trochę i możemy podjąć decyzję o ewentualnej kontynuacji. Ja zapraszam wszystkich do kolejnej części kampanii. Jak prowadzę i piszę, to już wiecie. Jeśli chęć gry wyrazi większość z was, raczej nie będzie rekrutacji uzupełniającej.

Jeśli macie uwagi i pytania do tomu I, scenariusza, mechaniki, prowadzenia, czekam tu i na privie
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline