Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2019, 19:51   #179
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- "Świetnie... Gadam z wariatem! Nie, że nie wierzę jak bardzo jest stary, ale w mózg mu musiało jakoś pójść. Zmęczenie materiałów i takie tam..." - pomyślał Stefan.

- To... Bardzo niezwykłe o czym opowiadacie Panie Wszechwieczny. I bardzo przykre. Stracić rodzinę i cały naród. Nie pojmuję połowy z tego co mówicie, ale swoje przeszliście.
Brzmi jakbyście widzieli zakręcenie się koła w zegarze, ale co to ma do mnie? Albo tej "Wielkiej Mocy alchemików"
- "Wielka Moc" powiedział pogardliwie. Póki co to wyglądało na przegadaną wartość. - No i jeszcze Dziadek Stacha. Musiał być dobrym ojcem skoro tak się poświęcił dla córki. Czy on jeszcze żyje?
Nie znałem Pani Laury osobiście choć słyszałem, że była miłą i mądrą osobą. Nie myślałem, że była tak ważna na salonach. Nic nie wiem o jej naukach ani osiągnięciach.
Sęk w tym, że z tego co słyszałem pani Laura była słabego zdrowia. Zmarła jakiś rok po urodzeniu dziecka... Ten kretyn urodził się ze zdrowymi płucami, a pali jak smok...

Liczył, ze teraz Wszechwieczny nie wpadnie w szał słysząc, że jego uczennica leży w piachu. I jeśli wie o spaleniu domu Nowickich w Wilczej Wólce to powinien się spodziewać, ze jeśli miała jakieś notatki to w chwili obecnej spalone.
I oby Wszechwieczny nie spróbował go zabić za bezużyteczność.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline