Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2019, 17:24   #136
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Nie na długo.

Nie wzywajcie mnie na doca kiedy jest to zbędne. Teraz wejdę, ale nie widze ku temu żadnego powodu czy potrzeby. Doc jest jałowy, posty są soczyste w przemyślenia postaci.

Poza tym, w momencie kiedy już są posty na forum odnośnie sytuacji i zaczyna się doc... to pytanie pozostaje jak zrobić by było klarowne na forum kiedy trza się odnieść do jednego i drugiego. Jak już doc to od początku. W innym wypadku czytający będą mieli problem z chronologią i my też zresztą.

EDIT: O co robię szum i dlaczego? Bo mam dialog na docu i post naszego kapłana. Plus nieścisłości, ale o nich mniejsza. Tak czy inaczej wypada mi odpowiedzieć na post, ale odpowiadając na post (forum bierze prym nad dokiem) mam wszystko wytłumaczone i kwestia doca traci rację, bo już zostało to pokryte w poście. Z drugiej strony jest doc i ludzie się namęczyli pisząc, więc głupio im nie odpowiedzieć. Tylko co mam odpowiedzieć, skoro mógłbym całą sprawę zamknąć jednym postem? Post jest dobry gdy jest max 4 graczy, a tu przeplata się świat zewnętrzny (poza świątynią - paru graczy) z światem forum (gdzie są wszyscy), a więcej niż 4 graczy na docu to już się robi burdel. Ot. Mam zgryza i muszę to przemyśleć. Chyba, że ktoś ma sugestie jak to rozwiązać?
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 05-08-2019 o 17:38.
Dhratlach jest offline