Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2019, 19:17   #387
Deszatie
Markiz de Szatie
 
Deszatie's Avatar
 
Reputacja: 1 Deszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputację
Przygoda była ok, wycisnąłem sporo z konceptu postaci, MG nie prowadził nas za rączkę, wymagał deklaracji i aktywności. Scenariusz miał pewne ramy (teren w którym się poruszaliśmy i zlecona misja), mnie to nie przeszkadzało, dzięki temu nie rozłaziło się to zanadto w solówki, jak w "sandboxach." Kilka lat wcześniej głodny pbf od razu zgłosiłbym się do kontynuacji, jednak po prawie 7 latach na Lastinn i kilkuletnich kampaniach (jako gracz i MG) muszę zastanowić się nad decyzją. Jestem zwyczajnie nieco zmęczony, a nie chcę obniżać poziomu wpisów i robić coś na siłę. Potrzebny mi odpoczynek, teraz jestem zbyt syty na natychmiastowe rozpoczynanie kolejnej, półrocznej sesji. Prosiłbym o wyrozumiałość i miejsce dla ewentualnego powrotu mojego BG w nieodległej przyszłości. Dzięki za wspólnie spędzony czas w warhammerowym wydaniu świetnemu gronu graczy i szacownemu Mistrzowi. Będę śledził kontynuację i być może okoliczności oraz dobra wola Phila pozwolą mi do Was jeszcze dołączyć Powodzenia na straceńczym szlaku
 
Deszatie jest offline