Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2019, 09:14   #3
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
@PeeWee:

Cytat:
- bazujesz na podręczniku głównym do CP2020, tak?
Dokładnie.

Cytat:
- czy można gdzieś znaleźć jakiś timeline po 2020, czy są to tylko twoje wymysły?
Moje, moje, tylko moje wymysły.

Cytat:
- ostrzeżenie o widocznych wszczepach jest moim zdaniem dość dziwne. Szpan wszczepami to część ulicznej cyberpunkowej kultury, ale może to kwestia osobistej wizji świata.
Tak jak pisałem, podczas rejsu nie będzie to miało znaczenia, ale jeśli skończymy tę sesję i przejdziemy dalej...

Cytat:
- skoro czas poszedł do przodu o kilkadziesiąt lat, co z techniką. Ta z CP2020 jest bardzo przestarzała w stosunku do naszych czasów, a co dopiero do 2097. Jakaś lista sprzętu, wszczepów, oprogramowania dla netrunnera?
Chromebook
Chronić i Służyć
Corporation Report
Dzika Strefa
Edgerunners Inc
Eurosource
Eurosource Plus
Eurotour
Guide to the Net
Home of the Brave
Kosmiczna Otchłań
Land of the Free
Live & Direct
Maximum Metal
Mordercza Stal
Neo Klany
Night City
Pacific Rim Sourcebook
Słuchajcie, Głąby!!!
Solo of Fortune 2
Tales from the Forlorn Hope
When Gravity Fails



Możesz też pokombinować i wymyślić coś od siebie.

Cytat:
- postacie są członkami grupy Nomad, dobrze rozumie? A czy znają się między sobą, czy dopiero na statku się poznają?
Poznacie się miesiąc przed rozpoczęciem rejsu wiec jest czas by się zakumplować.

Cytat:
- ta grupa Nomad funkcjonuje na zasadzie prywatnego wojska, zrzeszenia najemników, korporacji militarnej, czy może jeszcze coś innego? Jakie panują tam obyczaje? Stricte wojskowe? Są jakieś stopnie, czy coś?
To, że tak powiem, organizacja paramilitarna, handlująca technologią. Podobnie jak inne korpo także Nomadzi mają zbrojne ramię. I tak, stopnie jak najbardziej, jak to w przyszłościowej legii cudzoziemskiej.

Jaśmin
 
Jaśmin jest offline