Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2019, 10:23   #6
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Przyznam, że tymi odpowiedziami bardzo mnie zniechęciłeś. Co z tego mamy, że 2019 i nie ma powszechnych wszczepów. Rzeczywistość w jednych aspektach wyprzedziła twórców, w innych nie.
Proponujesz niby CP2097 ale z całym stuffem z CP2020. Siedemdziesiąt lat to kupa czasu i technologia na pewno poszłaby do przodu. Jedynie jakaś globalna katastrofa lub kryzys mogłaby to powstrzymać.
Ja nadal nie wiem ani jak wygląda twoja wizja roku 2097, zarówno jeżeli chodzi o politykę, kwestie społeczne, czy technologię. Nie wiem czy będzie retro cyberpunk, czy jednak jakaś nowa wizja znanych schematów i motywów.
Być może masz jakiś pomysł jak ma to wyglądać, ale w twoich odpowiedziach tego nie widać.

Ja zatem rezygnuje, bo mimo chęci nie wiedziałbym w oparciu o co mam stworzyć postać i jak nadać jej charakter i wkomponować w świat.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline