Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2019, 19:07   #649
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
@Pip, ale zdajesz sobie sprawę, że ja opisuję punkt widzenia Woodsa (zapatrzonego w siebie bubka, przekonanego o swojej wyższości i nieomylności), a nie stan faktyczny, czy moje zdanie?
- Tak, zdaję sobie z tego sprawę jak najbardziej, że zgodnie z erpegową tradycją dla wspaniałych i nieomylnych BG ich BN - szef obowiązkowo musi być głupim i bezwględnym tyranem który tylko wymaga i zawsze ma pretensję a w niczym nie pomaga i tylko właściwie przeszkadza w robieniu questów Więc pod tym względem szpoko, kumam czaczę No ale jenak na wszelki wypadek zaznaczyłem jak to wygląda "na planszy" tak patrząc z góry. A jako subiektywny punkt widzenia BG to jasne, nie ma sprawy, nawet całkiem ciekawie wyszło


Cytat:
Nie wiem, a Interpol skąd bierze kasę? Albo Liga Narodów?
- Właściwie to nie wiem Przypuszczam, że państwa członkowskie też odpisują sobie jakieś złotówki do świnki z odpowiednim napisem na cel Ale to ma mniejsze znaczenie bo w grze są to jakieś wydziały wywiadowcze standardowych wywiadów państw sojuszniczych.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline