Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2019, 11:11   #559
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
A nie jako Gracz do Gracza to ja nie mam problemu.
- Cieszy mnie to niezmiernie Nie chciałbym aby przez różnicę zdań między postaciami poszedł jakiś kwas między Graczami



Cytat:
Ale moja postać nie pozwoli się tak traktować po prostu bo to nie jest wojsko. Ma swój charakter i tyle. Gdy uzna, że decyzja jest głupia to jej nie wykona, gdy uzna że ma sens to wykona. Proste.
- Noraku, tak tego nie rozwiążemy Bo każdy z nas może powiedzieć "Ja tylko ogrywam postać!". I dalej jechać eskalowanie konfliktu.

- Zresztą w którym momencie uważasz, że Andy powziął głupią decyzję? Pokaż palcem. I tak samo fajnie jakbyś wyjaśnił co masz namyśli z "tak traktować". Czyli jak?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline