Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2019, 11:19   #560
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Patronizować, udowadniać wyższość i namolnie podkreślać "kto tutaj rządzi".

Zauważ, że nikt nie zakwestionował zdania Andrew a ten już postawił się w pozycji "oblężonej twierdzy". Zostały tylko wyrażone opinie. Takie zachowanie powoduje, że Andrew wychodzi na zarozumiałego dupka, który nie słucha innych bo on jest tutaj dowodcą.

No i dla jasności. Dave to nie technik. To ochroniarz z wieloletnim doświadczeniem w pilnowaniu krnąbrnych dzieciaków. Nie wiem ile Andrew ma lat ale możliwe nawet, że Teksańczyk ma większe doświadczenie niż on :P


A jak Gracz do Gracza to staram się oddzielać zdanie postaci od mojego.
Jakbym miał powiedzieć na co bym Tobie zwrócił uwage, wyłącznie że masz irytującą manierę w pisaniu, że Twoja postać mówi to co opisałeś wcześniej w narracji, co sprawia wrażenie "cholernego gdzieś-już-to-czytawizmu". Przeczytałem wszystkie 168 stron poprzedniego wątku tej kampanii i było to nagminne. Ale to tylko taka uwaga nie zarzut
 
__________________
you will never walk alone

Ostatnio edytowane przez Noraku : 11-08-2019 o 11:22.
Noraku jest offline