Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2019, 23:07   #68
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
A to już od Was zależy
To widzę, że dużo od nas zależy.

Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
A Burmistrz może mieć klucze, ale Rada także. Nie zrobiłeś też postaci Kapitana Straży by Strażnikom rozkazywać jakoś bardziej niż inni członkowie Rady, a za próbę przeszkodzenia członkom Rady w obowiązkach to takiego strażnika czeka wizyta u Mistrza Berga.

Zresztą, żeby nie było: skoro mamy element PvP to będę rzucał na przekonywanie lub zastraszanie.
I wszystko fajnie tylko tutaj wchodzimy w detale. Co możemy przy światotworzeniu, jak daleko się możemy posunąć? Który opis ma większą moc sprawczą. Jeżeli np. ja napiszę, że barykaduje ratusz, a inny gracz, że wchodzi tajnym przejście, to obie deklaracje mają tę samą wartość i stają się faktem? Czy może ty jako MG decydujesz? Czy będziesz wykorzystywał braki w opisach, jak ten przykład z kapitanem straży, czy jednak płyniemy bardziej swobodnie. Z jednej strony wcześniej o kapitanie nie było mowy. Z drugiej zawsze jakiś przywódca w takiej formacji musi być, ergo ktoś wcześniej już był kapitanem. Z trzeciej burmistrz, jak urzędnik ma prawo wydawać rozkazy straży, która mu podlega. Przypominam moje pierwsze pytanie odnośnie zakresu władzy burmistrza.

Dla jasności, nie dyskutuje, aby moje było na wierzchu. Bardziej chodzi mi o ustalenie pewnych ram w jakiś się poruszamy lub też ich braku. Aby dobrze się bawić i czerpać przyjemność z pisania muszę wiedzieć na czym stoję.
Na razie widzę to wszystko bardzo mgliście. Zarówno jeżeli chodzi o zakres naszej władzy światotwórczej, jak i na przykład klimat sesji, czy to lekko komiczna sesja z przymrużeniem oka, czy całkowicie absurdalna jazda po bandzie.

Uffff... ale się wyeksplikowałem.

EDIT:
Aha i jeszcze jedno. Czy to, co piszesz w komentarzach przenosi się na sesję. W twoim poście nie ma nic o tym, że poszukiwacze przygód są już w ratuszu i czekają na widzenie, a teraz okazuje się, że jednak są.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!

Ostatnio edytowane przez PeeWee : 12-08-2019 o 23:11.
PeeWee jest offline