Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2019, 20:53   #117
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Duch Emmericha Zobacz post
Oczywiście, Królik może by mafiozem, ale Twoje ostatnie słowa że wygląda na to, że to co mówisz jest nie pomyłką, ale wręcz celowym wprowadzeniem w błąd.
Wzburzyła się, formując kwasowe pseudopodium, ale po chwili zawahania się uspokoiła, bo doskonale wiedziała kim jest duch Emmericha.

Cytat:
Napisał Króliczek przyjaciel Puchatka Zobacz post
-Ja chciałem spać tej nocy, jednak niektórzy tu obecni skutecznie mi to uniemożliwiali-Spojrzał znacząco-Obserwowałem więc i słuchałem. Mam nadzieję, że podczas następnej nocy wyśpię się dobrze.
Cytat:
Napisał Yomozuki Runa Zobacz post
Nie martw się, jeśli mówisz prawdę będę Cie strzec kolejnej nocy abyś mógł się wyspać.
Tak że ten. To nie żadna próba wprowadzenia w błąd, Emmerichu. Te słowa o "niewyspaniu" nie tylko Zofia zinterpretowała jako sugerowanie bycia zablokowanym.


Cytat:
Napisał Duch Emmericha Zobacz post
Twoja próba zmylenia nas jest podejrzana i, nomen omen, podejrzewam, że albo nadal jesteś pod wpływem sukkuba albo jesteś z Mafii - Emmerich szybko wskazał kłamstwa Galarety.
Urok sukuba tak nie działa. Uzdrawianie galarety miało sens tylko drugiej nocy, bez kuli ognia zdolności czarodzieja są bezużyteczne dla Mafii, więc nawet nie zawracajcie sobie głowy leczeniem tego. Sukub wytypuje nową ofiarę.
 

Ostatnio edytowane przez Ril : 13-08-2019 o 21:02.
Ril jest offline