Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2019, 20:20   #593
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ok dałem posta jeżeli coś treba by poprawićnp nie powinniem był brać tych odpowiedzi Wajchy to zedytuje. Teraz można napisać dłuższego posta o tym jak Adam dostaje kulkę w łeb bo morderca poczuł się zagrożony życzeniami od kaleki :P

A tak na poważnie fajnie by było jakby Adam zorientował się że ma tę moc :P Jakby rzeczywiście udało się pozbyć Wajchy to też byłoby ciekawe bo trzeba by dzwonić do szefostwa Patrycji :F

Wiem że ryzykuje dużo ale może dzięki temu będziesz miał inspiracje na fajny odpis Mistrzu ? Bo jak gram bezpiecznie to jak widać ciężko coś wykrzesać za co cię nie winię sam byłem w podobnej sytuacji kiedyś

EDIT Podedytowałem jeden z poprzednich postów ten w którym pojawił się Wajcha teraz już widać jego portret a wszystkie wypowiedzi są kursywą.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-08-2019 o 23:08.
Brilchan jest offline