Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2019, 21:06   #11
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni, nie spodziewałem się, że rekrutacja może pójść aż tak szybko. Przyglądając się innym topikom zauważyłem taki trend (a przynajmniej tak mi się wydaje), że tutejsi Mistrzowie Gry przyjmują wiele zgłoszeń, a następnie wybierają z puli KP te kandydatury, które im najbardziej odpowiadają.

Ja chciałbym przyjąć inne kryterium. Nie znam tutaj nikogo, dlatego chciałbym zagrać z tymi forumowiczami, którzy tak szybko postanowili dać mi szansę wykazania się na LI w roli MG. Tym samym oprócz dwóch moich starych druhów importowanych z innego forum (8ART i Nanatar) na miejsca w drużynie mogą liczyć Korbas, Obca i Cattus oraz opcjonalnie Klejnot Nilu.

Gdyby przed rozpoczęciem sesji ktoś z w/w zdecydował się na wycofanie z gry, prosiłbym o szybką informację, abym w wolne miejsce mógł poszukać nowego gracza.

@Tabasa, Asmodian, chciałbym Wam bardzo podziękować za chęć wzięcia udziału w zabawie, ale nie spodziewałem się, że wolne miejsca tak szybko się zapełnią.

Jeśli moja pierwsza przygoda z LI zakończy się pomyślnie, na pewno będę chciał kontynuować tutaj zabawę z PBF, a wówczas możecie liczyć na gwarantowane miejsca w nowej sesji (nawet jeśli miałbym poprowadzić stuprocentowo żeńską drużynę)!
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 16-08-2019 o 11:54. Powód: Post pod postem
Ketharian jest offline