Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2019, 12:28   #193
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
- To ja Wam powiem, dlaczego Saxa chce zlinczować Emmericha. Po pierwsze, Mafia próbuje mnie wykończyć od pierwszej nocy. Po drugie, bardzo szybko przejrzałem jej grę i naiwne próby siania zamieszania i nieufności wśród nas - powiedział Duch.
- Króliczku, przyjacielu Puchatka. Masz rację. Blokowanie mnie to gorzej niż zbrodnia. To błąd - Duch Emmericha zacytował innego dawno nieżyjącego człowieka - Przecież wyraźnie powiedziałem, że nie jestem z Mafii, kapłanka mogła to sprawdzić i szybko mnie wykryć, gdybym skłamał. A ja nie kłamię podczas gry w mafię, bo to czyniłoby grę za prostą.
- Kapłanko: na razie nie trzeba jeszcze zużywać Twojej zdolności wykrywania prawdy, ale jeśli Mafii uda się przekonać Miastowych do linczu na mnie, sprawdź proszę zdanie: "Emmerich, Runa, Króliczek i Dwukwiat są z Miasta".
Albo ewentualnie to: "Emmerich, Runa, Króliczek, Dwukwiat i Talar są z Miasta"
Znaczy były na ciebie wiecej niż jedna proba? Ktoś cir uwodzil ? Strzelał strzałkami? Blokowal poza królikiem? Dlaczego nic o tym nie słyszelismy? Takie info podawane na bierząco skoro mówisz zawsze prawdę pewnie by dowiodły twoje slowa.
Dlaczego nie mowiłeś o tym na bierząco dlacze stałeś się
Cytat:
Po pierwsze, Mafia próbuje mnie wykończyć od pierwszej nocy.
najwiekszą ofiara mafi tak nagle?
Może dlatego że zaczełam przedstawiać kontr argumenty ktore maja ręcę i nogi? Faktem jest że poza pierwsza nocą ani razu nie zaprosiłeś że ktoś cie obrał na celownik.
Ale tak zdecydowanie jesteś najbardziej poszkodowanym mieszkańcem miasta a nie kimś pociągający za sznurki.
 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!
Obca jest offline