Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2019, 20:08   #598
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wiem że może niepotrzebnie ryzykuje ale MG mówi że nie ma z czego odpiswać a świrol zaczyna być denerwujący z żądaniami. Gdzieś jest granica wytrzymałości psychicznej a postaci sporo przeszły.

Szkoda jeżeli Adam umrze ale nie będę winić Alarona bo podejmuje ryzyko. Liczę że w najlepszej wersji się go pozbędziemy i będzie trzeba zadzwonić do przełożonych Patti a w średnio złej raczej nie zabije skoro Adaś przedstawił dobry plan polowania tylko strzeli w stopę (bo i tak kaleka :P)

Choć fajnie by było jakby postać jakoś się zorientowała jaką ma moc. Mam opracowany koncept scenki na wypadek tego jak zbir odstawi nam Kurta Cobaina

Sosnowski się martwi że jego kumpel i zapasowe mieszkanie są w niebezpieczeństwie stąd chcę się pozbyć Wajchy.

Liczę że Karl dostał ostrzeżenie choć Karl mógł być NASZYM ostrzeżeniem a zbir może nie mieć już cierpliwości. Możliwe że uwierzy w brak mocy nie wiem wolę nie liczyć by sie nie przeliczyć deklaracja poszła
 
Brilchan jest offline