Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2019, 17:42   #240
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
- Przyznam, że początkowo stawiałem na Zofię lub Talara jako trzeciego złego. Ale teraz dowody na Runę są równie mocne/równie słabe. Brawo, trzeci kultysto, świetna robota.
Rzeczywiście jestem Krasnoludem, ale to i mafia wie od pierwszego dnia, kiedy to nie udało im się mnie zabić.

Zofio, mówiłaś, że otrucie dwóch postaci dzień po dniu to dowód na istnienie łotrzyka w grze. A co ze zdolnościami Herszta Goblinów? Mógł użyć jednej ze zdolności dwukrotnie, mogła to właśnie być trucizna. Czy mieliśmy trzeci przypadek zatrucia? Tylko on dowodziłby istnienia Łotrzyka.
Dlatego póki co Talar nie jest u mnie skreślony z listy podejrzanych. Ale może nie pamiętam.
I jeśliś czarodziejką, po cóż marnowałaś wykrycie magii na mnie, mogłaś zapytać, ja nigdy nie kłamię. Eh, sami się zabiliśmy, najpierw przywołując mnicha, który nie pogadał z elfką, a potem bezczynnością barbarzyńcy



Lucyfer - Licz/Sukkub

Emmerich - Krasnolud (Zofia twierdzi że sprawdziła jego rolę)
Zofia - Czarodziejka (wg Druida, ponieważ wysłała mu liścik)
Talar - ?? jeśli były trzy zatrucia w grze - pewnie niewinny. Ale pamiętam tylko dwa...
Runa - ?? Nie popisała się żadnym użyciem żadnej zdolności.

Jak dla mnie szanse są 50 na 50. Jak nie trafimy to koniec, bo zostanie 2 na 2. Także jeśli ktoś pamięta trzecie zatrucie to by nam to pomogło.

 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline