Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2019, 12:07   #167
Mroku
 
Mroku's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputację
Dzięki za szybkie ostatnie dwie tury, super, że tak szybko odpisujecie i można pociągnąć akcję dalej To też pokazuje mi, że wciąż jesteście zainteresowani dalszym rozwojem sytuacji i przygoda jeszcze się nie znudziła

Co do mojego posta - jak pisałem, ciało kapitana wisi sobie wysoko w klatce na łańcuchu, a nie można jej spuścić na dół ze względu na kołowrót i brak korby (no i kłódkę blokującą łańcuch). Doskoczyć też się nie da, więc musicie pomyśleć, co zrobić. Co do klątwy, o której mówił Jamash, to ma rację i nie można wyswobodzić zwłok z łańcucha. Biorąc pod uwagę, w jakim stanie są zwłoki naszego przyjemniaczka, po uderzeniu w skalną posadzkę po prostu by się rozsypał. A tego nie chcecie

Czekam na posty i pomysły. Gdyby któreś z Was szło sprawdzić kamienne wrota, zauważy, że nie dość, że są zamknięte, to po waszej stronie brakuje klamki i zamka, co oznacza, że muszą otwierać się od drugiej strony.

W razie pytań, walcie.

DEADLINE TEJ TURY TO 31.08, PÓŁNOC, ale jak się wyrobicie wcześniej, to i ja pewnie dam wcześniej odpis.
 
Mroku jest offline