Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2019, 19:26   #2
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Hejka szystkim!

Przemyślenia kursywą? - Dialogi natomiast z myślnikami... -

Ja tam zawsze grałem tak, że dialogi kursywujemy, żeby jakoś odróżnić je wizualnie od opisów i oczywiście dajemy im myślniki. To chyba standard u nas? Ja przynajmniej nie pamiętam, żebym gdzieś grał inaczej. Moge robić jak chcesz ale będzie to walka z siłą przyzwyczajeń. Oczywiście nie upieram się przy niczym.
Przemyśleń raczej w postach nie daje albo wplatam je w opis. W sumie wszystko co konieczne załatwiam zwyczajnym opisem tak jak popełniłem tu: klik klik. ([WFRP 2ed.] - Starość nie radość, młodość nie wieczność) Jakoś nigdy nie miałem potrzeby tak ich oddzielać. Pożyjemy zobaczymy.

A możemy się jeszcze umówić na[indent] i [justuj]? Posty wyglądają z nimi jakoś estetyczniej. Szczególnie z justowaniem.


Wstawiam dla przypomnienia:

Cytat:
W takim razie zunifikujmy awatary na 150 x 225
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline