Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2019, 11:46   #116
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Kilka holofonów odezwało się jednocześnie, ich właściciele niemalże automatycznie wcisnęli przycisk odbioru widząc ostrzeżenie o ważności połączenia. Konferencja zestawiła się od razu.
- Jestem - pierwsza odezwała się Angela.
- Domyślam się, że ten priorytet jest taki nie bez powodu - Liu brzmiała jakby złapał ją w trakcie biegu.
- Czekajcie chwilę, przeparkujemy - poprosił Mik.
Remo odczekał aż Maroldo potwierdzi ich gotowość i zaczął, od razu przechodząc do szczegółów.
- Moje kontakty pomogły mi wyśledzić adresy naszego uciekiniera. Dwie lokalizacje na Bronxie: róg Devoe Avenue i Wyatt Street, stary urząd pocztowy obecnie działający jako jedna z firm kurierskich dostarczająca paczki dronami oraz 2256 Morris Avenue, według mapy stary rozpadający się budynek służący w tym momencie jako studio neotatuażu. Do sprawdzenia od razu, jeśli tam wykonał backup, to jeszcze mógł nie zdążyć się zregenerować. Musimy go zaskoczyć, jednocześnie w dwóch miejscach. Dlatego sugeruję natychmiastowe porzucenie tego co robicie teraz i atak. To informacja tak pewna, jak może być w takiej sprawie. Istnienie ewentualnych innych miejsc niewiadome, być może po zajęciu tych lokalizacji uda mi się wyciągnąć więcej.
- Skąd… - zaczęła Liu i tak gwałtownie jak zaczęła, przerwała. - Nieważne, zgadzam się z Remo. Mamy oddział przygotowany do akcji, załatwię podkładkę akcji antyterrorystycznej. Policja nie będzie przeszkadzać. Maroldo? Jaki widzicie podział osobowy?
W tle było słychać jak cyborg wyszukuje głosowo na mapie adresy.
- Bierzemy Morris Avenue - oznajmił. - Możemy być tam za… jakieś 15 minut. Team Elsifa niech się desantuje na pocztę, tam jest lepszy teren dla śmigłowca i ciężkiego sprzętu. Za ile dolecą?
- ETA dziesięć minut od wydania pozwolenia na lot - zadeklarowała od razu Angela.
- Pojadę z Maroldo - po raz pierwszy odezwała się Psyche. - Proszę mi wgrać przepustkę, proponuję spotkanie na rogu z East 182 Street za dwadzieścia minut.
- A to niespodzianka, zdrajczynio wstrętna. - zaśmiał się Mik. - Z miłą chęcią. Unikaj Gwardii Narodowej, wsioki nie bardzo kumają nasze przepustki. A Elsifowi przekażcie, że ma nie rozpieprzyć przypadkiem Bronx River Art Center.
- Dołączę do was na Morris Avenue, dajcie mi obie ekipy na podgląd do zdalnego wsparcia i przepustkę na Bronx. I nie czekajcie, mam wielką nadzieję, że tym razem obejdzie się bez mojej bezpośredniej obecności - wtrącił Kye. - Ocalcie coś dla mnie tym razem.
- Macie moją zgodę na przeprowadzenie akcji - głos Liu już się nieco uspokoił. - Informujcie mnie o postępach, wszystkie zgody są procesowane już w trybie natychmiastowym. W razie braku realnego zagrożenia waszym celem jest też zabezpieczenie danych.
- Ruszamy. Angela, prześlij koordynaty najemnikom - Remo powiedział za wszystkich. - Kontakt przeze mnie.
I rozłączył konferencję.
 
Sekal jest offline