Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2019, 20:02   #47
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Sala pełna krasnoludów rozbrzmiała śmiechem, ale Ishorogu stanął zaśmiał się ponuro, odwrócił się i rzekł cicho.
- Jeszcze poprosisz o płomienie. – i wyszedł trzaskając drzwiami.
Dwain wyglądał jakby postarzał się o dwadzieścia lat.
- To nic nie zmienia, nic! Tylko muszę się położyć! Na Chwilę – rzekł i wyszedł.
- Ja nic z tego nie rozumiem. Tatko nigdy nie mówił i takim kuzynie. No ale srał ich pies i koza dymała. Za godzinę czy dwie wyruszamy? Jestem praaawie trzeźwa, więc wiecie, co nie?
Akro i Coire Korete podeszli do zebranych.
- Jak się domyślacie, moja córka będzie wam towarzyszyć. Dom udziela bezzwrotnego kredytu na pomoc w wyprawie w wysokości tysiąca sztuk złota. Moja córka będzie dysponowała tym środkami w postaci papierów kredytowych i będzie udzielać wsparcia podłóg swej woli. Bądźcie grzeczni… Lub głodni… – odszedł, a Coire chwyciła się za biodro i powiedziała.
- Ile było tych smoków? – miała winnie niewinną minę.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline