Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2019, 18:47   #238
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Morwena spojrzała gniewnie na demona.
- Nie jesteś moją matką! - Splunęła śliną i krwią w jego stronę w wyrazie pogardy. Nowe uczucie dla czarodziejki ale w jak łatwy ludzki sposób się pojawiło. - Nawet jeśli czegoś mnie nauczyłeś to postaram się byś tego teraz pożałował ! - Czarodziejka sięgnęła po otaczające ją wiatry magii. Jej dłonie wbiły się w ziemię sięgnęła po najpotężniejsze zaklęcia jakie znała. Dar, kocur towarzysz chyba swoim kocim zmysłem wyczuł co może się świecić wydarł się z tobołków i czmychnął w dal zostawiając Morwene i Frosta samych.
Dziewczyna nawet tego nie zauważyła, skupiła się na jednym celu. Przemiany w coś co pokażę temu demonowi gdzie jego miejsce. W coś pokroju człowieka-wilka jakim był teraz Oswald. Tyle że wilk mógł nie wystarczyć tu potrzebna była większa siła! Większe pazury i kły.
“Niedźwiedź! Jestem niedźwiedziem!” Przemknęło jej przez myśl kiedy mamrotała słowa zaklęcia.
 
Obca jest offline