Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2019, 21:06   #656
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Nie no, spokojnie, na razie tylko głośno myślę. Niczego i nikogo nie mam dość, choć zdaję sobie sprawę, że Ty, jako MG, masz wszystko poukładane, a tu nagle wpada gracz i Ci wszystko burzy swoim widzimisię Przepraszam za to.

W każdym razie kieruję się raczej względami fabularnymi niż mechanicznymi. Te drugie zawsze jestem gotów poświęcić dla tych pierwszych, nawet na własną niekorzyść (startując w rekrutacji, nie ma pewności, że się dostanie ). Rozumiem oczywiście, że tak wynika z sesji, że stara drużyna (a raczej to co z niej zostało) trzyma się razem, logiczne. Po prostu zastanawia mnie czym mogli kierować się szefowie przydzielając Woodsa, specjalistę od pracy operacyjnej, do tej misji. W czym mógłby się tam okazać pomocny? I z tego co wiem o tym zadaniu (przyznaję, że niewiele) nic mi do głowy nie przychodzi. Stąd moje wątpliwości i pytanie
 
Col Frost jest offline