Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2019, 21:15   #657
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie no, spokojnie, na razie tylko głośno myślę. Niczego i nikogo nie mam dość, choć zdaję sobie sprawę, że Ty, jako MG, masz wszystko poukładane, a tu nagle wpada gracz i Ci wszystko burzy swoim widzimisię Przepraszam za to.
- Szpokoluz



Cytat:
W każdym razie kieruję się raczej względami fabularnymi niż mechanicznymi. Te drugie zawsze jestem gotów poświęcić dla tych pierwszych, nawet na własną niekorzyść (startując w rekrutacji, nie ma pewności, że się dostanie ). Rozumiem oczywiście, że tak wynika z sesji, że stara drużyna (a raczej to co z niej zostało) trzyma się razem, logiczne. Po prostu zastanawia mnie czym mogli kierować się szefowie przydzielając Woodsa, specjalistę od pracy operacyjnej, do tej misji. W czym mógłby się tam okazać pomocny? I z tego co wiem o tym zadaniu (przyznaję, że niewiele) nic mi do głowy nie przychodzi. Stąd moje wątpliwości i pytanie
- Ano popatrz na "Archiwum X". A do ilu różnych śledzt biuro ich wysyłało Tutaj może chodzić o względy osobowe. Czyli po prostu w tej chwili nie było innych wolnych agentów aby ich wysłać za granicę albo coś w ten deseń.

- Generalnie jak macie ochotę to możecie sobie zrobić luźny post skoro już wiecie kiedy wezwą Wasze postacie do biura na myszyn to możecie jakoś sobie zająć ten czas. Powiedzmy, że przez tydzień trwa porządkowanie i ewidencjonowanie poprzedniej misji, przynajmniej przez większość roboczego dnia ale potem macie wolne.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline