Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2019, 19:53   #366
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
- Puść! – Hideki wyślizgnął się z uścisku siostry poczerwieniały z zawstydzenia – Widzicie, ona potrzebuje kogoś, bo czuje się samotna. Mogę nawet podać jej grafik – Hideki wyjął notes.
Gendo odchrząknął.
- No co do Panny Aiko i Pana Migmara, jak rozumiem będziecie kontynuować pracę w naszej jednostce. Aiko, zostaniesz partnerką posterunkowa Enkh, a Migmar tak ładnie robił za syrenę policyjną… że zaopiekują się tobą Daichi i Marko. – Uśmiechnął się.
- PROTESTUJĘ! – jednocześnie zawołali Hideki i Enkh.
- Komendacie, ja kończyłam szkoły, a ta dziewczyna się tu dostaje bo… bo? – Enkh była cała czerwona – Przecież to prawie nomadka powietrza. Wie komendant co o nich myślę?!
- Ja też się nie chcę, aby ta wariatka pracowała z moją siostrą – zawołał Hideki
- Zielony wąż jest na komendzie głównej. Możecie z nią pogadać, ale raczej mielni w końcu ją przejmą - odparł Gendo.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline