Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2019, 21:43   #368
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi przygryzał od środek policzek, żeby nie parsknąć śmiechem na reakcję Enkhm i Aiko na współpracę.
Prawdę mówiąc spodziewał się, że panienki za bardzo się polubią. A ich entuzjazm i chęć wykazania się w walce z Przestępczością spłukałyby wkrótce Port Alongquin jakimś tajfunem powstałym z ich połączonej magii Wody i Wiatru. Ale skoro się nie lubią... Ich energia pójdzie na wzajemne utarczki, zwalczanie się, może walki między sobą. Energia mniejsza i bardziej rozłożona. A więc mniej niszczycielska.
W po za tym- zarówno Aiko jak i Enkhm zachodzą mu za skórę, działają na nerwy. Niech zobaczą jak to jest!

Wyprostował się, by wysilić się na powagę. I by efektywniej wbić szpilę Enkhm:
- Posterunkowa Enkhm, w waszym wykonaniu oskarżenie o bycie Nomadem Powietrza brzmi z co najmniej nie na miejscu. Sami jesteście Tkaczem Wiatru. A w obecności pana Migmara Dorjeena wręcz... niestosownie. Co robiliście w szkole jak wykładali o krzewieniu tolerancji i dyplomacji?
W po za tym od dawna nie macie partnera. A policjanci winni nauczyć się skutecznej współpracy, pracy w niesprzyjających warunkach i pomimo kontaktów z jeszcze bardziej niesprzyjającymi ludźmi. Nie zaś działać na wydzimisiach.

Co do panny Aiko Kiba, to z tego co mi wiadomo wychowała się w dzikszych terenach niż nasze. W po za tym uzdrowiciel zawsze się przydaje. A taki od duchów, po dzisiejszym wieczorze... Tym bardziej!

Wiele możecie się nauczyć na wzajemnej pracy. Współpracy, radzenia sobie w niesprzyjających terenach, z jeszcze bardziej niesprzyjającymi ludźmi.


"- Bogowie chociaż tyle dobrego dla mnie! Udławcie się gówniary we własnym sosie dąsów " - Daichi nie czuł od dawna równie mściwej satysfakcji.

- To jak Migmar, chcesz wstąpić do policji? No nie musisz zaraz zostawać policjantem, ale prawo zawsze lepiej wspierać i mieć po swojej stronie. W po za tym praca na naszym posterunku to dobry początek po wyjściu ze świątyni. Pomoc społeczeństwu przy jednocześnie stabilnych zarobkach. - zwrócił się do Tkacza Powietrza. Wolał nie wyciągać bez jego zgody za dużo o obecnej sytuacji Migmara.
- No to skoro Wężowa jest przejęta, a my wiele z nią nie zdziałamy bez doktor Szept, to czy mogę zająć się Aibo. I lichwiarzem... Może przy okazji coś na niego znajdziemy i zamkniemy nielegalny przybytek... A tak między nami panno Kida. Na moje oko Hideki jest za stary na siostrzane przytulanki. Zwłaszcza te publiczne.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 08-09-2019 o 21:48.
Guren jest offline